TürkçeEnglish

DOKUMA KUMAŞ

 

Pazarlama stratejisi olarak birebir müşteri odaklı çalışmaya özen gösteren firmamız gününün ticaretinin yanı sıra geleceğin planlarını da faaliyete geçirmeye çalışmaktadır.

 

Müşteri portföyünü ihracatçı müşterilerle kurup iç piyasa ile destekleyen pazarlama ekibimiz, satış öncesi verdiği hizmeti, satış sonrası için verdiği sözlerle de destekleyerek alıcı-satıcı arasında güvenli ilişkiler kurup gelecekte de ne kadar güzel işlerin yapılabileceğinin garantisini vermektedir.

 

Ürün ağını kendi koleksiyonlarıyla kurup, hizmet veren firmamız, müşteriden gelebilecek özel taleplere karşılık olarak analiz sonucuna göre hareket etmektedir.

 

İhracat vazgeçilmezi hızlı terminler için; gerek ithal muadili kaliteler gerekse, özel koleksiyonlarından stoklu çalışmaya özen gösteren firmamız, oluşturduğu koleksiyonları hızlı dönüş yapabilmek amacıyla, devamlı çalıştığı tipler üzerinden giderek, taleplere hızla cevap verebilmektedir.

 

Ürün talepleriniz konusunda sizlere hizmet vererek, kalite standartlarımızı, rekabet kolaylığımızı, termin anlayışımızı yani kısacası SAYIN iplik ve dokuma’yı en yakın zamanda sizlere tanıtmak isteriz.

 

 

 

 

 

Pazarlama stratejisi olarak birebir müşteri odaklı çalışmaya özen gösteren firmamız gününün ticaretinin yanı sıra geleceğin planlarını da faaliyete geçirmeye çalışmaktadır.

 

Müşteri portföyünü ihracatçı müşterilerle kurup iç piyasa ile destekleyen pazarlama ekibimiz,satış öncesi verdiği hizmeti, satış sonrası için verdiği sözlerle de destekleyerek alıcı-satıcı arasında güvenli ilişkiler kurup gelecekte de ne kadar güzel işlerin yapılabileceğinin garantisini vermektedir.

 

Ürün ağını kendi koleksiyonlarıyla kurup, basic ithal muadili kaliteleri kendi üretimi olmak şartıyla, yaklaşık 2 milyon metre stok çeşitliliğinin vermiş olduğu güç ile müşterilerine iyi bir tedarikçi olma sözünü vermiştir.

 

Pazarlama konusunda insan emeğine saygı duyan firmamız,gizlilik ve güven konusunda ki hassasiyetinizi sizlerle paylaşmaktadır (özel talep gelmesi halinde)

 

Ürün talepleriniz konusunda sizlere hizmet vererek, kalite standartlarımızı, rekabet kolaylığımızı,termin anlayışımızı yani kısacası SAYIN DOKUMA’ yı en yakın zamanda sizlere tanıtmak isteriz.