TürkçeEnglish

HAKKIMIZDA

 

 

Firmamız 2004 yılı itibariyle üretime geçmiş bulunmakta ve dokuma kumaş üretiminde yenilik ve kalitenin ulaşılmaz olmadığını; deneyimli ekibi ve çalışma prensipleri sayesinde kanıtlayıp,Sayın İplik & Dokuma'yı markalaşma yolunda emin adımlarla ilerletmektedir.

 

Gaziantep 3. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmamız; deneyimli ve profesyonel ekibi direktifleri çerçevesinde başlayan üretim parkuru seçimi çerçevesinde, 164 adet Picanol makineleri, Karl Mayer Haşıl ve Çözgü makinesi, ve Delta1 Model Otomatik Tahar Makinesi ile tamamı klimatize ortamda bir işletme kurup kalite konusunda ne kadar ciddi olduğunu göstermiştir.

 

Ürün ağını pamuklu kumaş olarak sunan ekibimiz, her türlü pamuk, pamuk polyester karışım, tencel, viskon, elastan, farklı büküm ve fantezi iplik ile bir çok armür ve raporu birleştirerek yeniliğe verdiği önemi göstermiştir.

 

Firmamız 2017 yılı itibariyle 5. Organize Sanayi Bölgesinde 50.000 m2 alanda; Ring Compact İplik ve Open End İplik tesislerini faaliyete geçirmiştir. İplik Pazarlama konusundaki tecrübesini geniş hammadde ağı, yüksek kalite düzeyi ve fiyat rekabet gücü ile her geçen gün markalaşan Sayın İplik & Dokuma; İplik Pazarındaki yerini; kendi üretimi ile de taçlandırmıştır. Üretim parkurunu 40.128 iğlik kapasitesi ve katlamasız büküm tesisi ile, sektöründe dünya devlerini (Reiter, Saurer, Uster Savio, Marzoli,Xorella ve Tüfekçi) biraraya getirerek kurup, kaliteye verdiği önemi bir kez daha göstermiştir.

 

Hammadde seçiminde, yüksek kalite standartlarını göz önünde bulundurarak alımlarını yapan firmamız verilen sözlerin temelinin hammaddeden başladığını unutmamaktadır.

 

Ürün pazarlama konusunda müşteri odaklı çalışmayı prensip edinen firmamız, her müşterimizin, mutlaka kendi tarzı çerçevesinde birebir çalışma sonucu, yeniliği kolaylıkla yakalayabileceği düşüncesindeyiz. Bu konuda gösterdiğimiz emeği ve özeni mutlaka sizlerle de paylaşmak isteriz.